I   ETAP   POWIATOWY

 

 

Nazwa powiatu Miejsce wydarzenia Data Godzina
ciechanowski Boisko przy Szkole Podstawowej im. Teofila Lenartowicza
Regimin 5a
06-461 Regimin
sobota, 20 maja 2023 13:45
makowski Boisko szkolne przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
Płoniawy-Bramura 80A
06-210 Płoniawy-Bramura
niedziela, 21 maja 2023 13:00
mławski Boisko treningowe
przy ul. Kolejowej
06-516 Szydłowo
sobota, 27 maja 2023 12:00
sokołowski Plac przy Urzędzie Gminy
ul. Parkowej 7
08-307 Repki
sobota, 27 maja 2023 15:00
sochaczewski
żyrardowski
Gminny Ośrodek Kultury
w Iłowie
ul. Płocka 8
96-520 Iłów
piątek, 26 maja 2023 15:00
grodziski
legionowski
warszawski zachodni
Teren parku przy Domu Kultury w Żabiej Woli
ul. Warszawska 27
96-321 Żabia Wola
niedziela, 04 czerwca 2023 11:00
płocki Plac przy Kościele
Bulkowo 3
09-454 Bulkowo
niedziela, 04 czerwca 2023  13:00
radomski Plac przy PSP im. Henryka Sienkiewicza w Klwatce Królewskiej
budynek nr 31
26-634 Gózd
sobota, 10 czerwca 2023  13:00 
kozienicki Targowica w Magnuszewie
26-710 Magnuszew
niedziela, 11 czerwca 2023  14:00 
przasnyski Teren przy Pływalni Chorzele
ul. Szkolna 4
06-330 Chorzele
niedziela, 11 czerwca 2023  13:00
białobrzeski
grójecki
Boisko Zespołu Szkół Ponadpodstawowych
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
niedziela, 18 czerwca 2023  15:00 
sierpecki Teren Liceum Ogólnokształcącego
ul. Sucharskiego 2
09-200 Sierpc
sobota, 24 czerwca 2023  12:00
wyszkowski Nowy Lubiel nad Narwią
07-205 Rząśnik
sobota, 24 czerwca 2023 17:00
węgrowski Plac przy Muzeum Architektury Drewnianej Regionu Siedleckiego
Nowa Sucha 2
07-110 Grębków
niedziela, 25 czerwca 2023 12:00
żuromiński Plac centralny w Zieluniu
Pl. 1 Maja
09-304 Lubowidz
sobota, 01 lipca 2023  13:30
wołomiński Plac przy gminnym żłobku
ul. Szkolna 18, Cygów
05-326 Poświętne
sobota, 01 lipca 2023  13:00 
gostyniński Teren przy Szkole Podstawowej im. Wł. Broniewskiego
Lucień 46
09-500 Gostyniń
niedziela, 02 lipca 2023  13:00
ostrołęcki Plac i Budynek przed GOKSiR w Łysych, ul. Sienkiewcza 46, 07-437 Łyse niedziela, 02 lipca 2023  13:00
otwocki Teren przy Wysoczyn 105 A
08-443 Wysoczyn
(Gmina Sobienie Jeziory)
niedziela, 02 lipca 2023  14:00
lipski
zwoleński
Boisko przy Publicznej Szkole Podstawowej w Przyłęku
Przyłęk 142
26-704 Przyłęk
sobota, 08 lipca 2023  15:00
ostrowski ZSCKR w Starym Lubiejewie
Klonowa 4
07-300 Stare Lubiejewo
sobota, 08 lipca 2023  
garwoliński Boisko Klub Sportowy – Sęp Żelechów
ul. Chłopickiego 96
08-430 Żelechów
niedziela, 09 lipca 2023  13:00
płoński Teren MODR (Oddział w Poświętnem)
ul. Sienkiewicza 11
09-100 Płońsk
niedziela, 09 lipca 2023  13:00 
miński Stadion
ul. Poprzeczna 27
05-319 Cegłów
sobota, 15 lipca 2023 15:15
pułtuski Dziedziniec ZSCKR w Golądkowie
Golądkowo 41G
06-120 Winnica
niedziela, 16 lipca 2023  13:00
siedlecki Skwer 600-lecia w Wiśniewie
(przy Urzędzie Gminy)
08-112 Wiśniew
niedziela, 16 lipca 2023  13:30
przysuski Plac przy Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego
ul. Szkolna 6
26-432 Wieniawa
niedziela, 16 lipca 2023  14:00
szydłowiecki Teren nad Zalewem Jastrzębiu
ul. Kościuszki 44
26-502 Jastrząb
sobota, 22 lipca 2023  13:00
piaseczyński Park Miejski “Drozdy” w Tarczynie
ul. Dolna 10
05-555 Tarczyn
niedziela, 23 lipca 2023  15:00
łosicki Boisko za Nadleśnictwem
ul. 3-go Maja
08-220 Sarnaki
niedziela, 23 lipca 2023  
nowodworski Teren przy Urzędzie Gminy (świetlica)
ul. Partyzantów 3
05-155 Leoncin
niedziela, 30 lipca 2023  13:00