OT KOWR Białystok – woj. podlaskie

Rafał Mazerski,
tel. (85) 66 43 153, kom. 664 113 313, e-mail: rafal.mazerski@kowr.gov.pl

Joanna Kalinowska ,
tel. (85) 66 43 165, kom. 728 908 142, e-mail: joanna.kalinowska@kowr.gov.pl


OT KOWR Bydgoszcz- woj. kujawsko-pomorskie

Natalia Gałązka,
kom. 511 120 989, e-mail: natalia.galazka@kowr.gov.pl

Krzysztof Kończalski,
kom. 692 435 189, e-mail: krzysztof.konczalski@kowr.gov.pl

OT KOWR Częstochowa – woj. śląskie

Anna Pawłowska,
tel. (34) 378 20 33, kom. 696 842 631, e-mail: anna.pawlowska2@kowr.gov.pl

Marcin Kolasa,
tel. (34) 378 20 27, kom. 511 121 177, e-mail: marcin.kolasa@kowr.gov.pl

Jarosław Drozd,
tel. (34) 378 20 26, kom. 668 109 526, e-mail: jaroslaw.drozd@kowr.gov.pl

OT KOWR Gorzów Wlkp. – woj. lubuskie

Paulina Orzechowska,
tel. (95) 714 61 23, e-mail: paulina.orzechowska@kowr.gov.pl

Joanna Wojciechowska-Smółka,
tel. (95) 714 61 21, e-mail: joanna.wojciechowska-smolka@kowr.gov.pl

OT KOWR Kielce – woj. świętokrzyskie

Magdalena Surmacz,
kom. 604 061 788, e-mail: magdalena.surmacz@kowr.gov.pl

Urszula Luty,
kom. 602492425, e-mail: urszula.luty@kowr.gov.pl

OT KOWR Kraków – woj. małopolskie

Piotr Szopa,
kom. 602 734 005, e-mail: piotr.szopa@kowr.gov.pl

Mikołaj Łopata,
kom. 882 773 798, e-mail: mikolaj.lopata@kowr.gov.pl

OT KOWR Lublin – woj. lubelskie

Anita Łukasiewicz-Borys,
kom. 660 730 891, e-mail: anita.lukasiewicz-borys@kowr.gov.pl

Marta Hempel,
kom. 668-390-685, e-mail: marta.hempel@kowr.gov.pl

OT KOWR Łódź – woj. łódzkie

Marta Sumburska,
tel. (42) 636-53-26 wew. 5, kom. 668 118 603, e-mail: marta.sumburska@kowr.gov.pl

Karolina Lubińska,
tel. (42) 636-53-26 wew. 3, e-mail: karolina.lubinska@kowr.gov.pl

Ewelina Siuta,
tel. (42) 636-53-26 wew. 3, kom. 537 332 435, e-mail: ewelina.siuta@kowr.gov.pl

OT KOWR Olsztyn – woj. warmińsko-mazurskie

Cezary Antczak,
tel. 600 248 066, e-mail: cezary.antczak@kowr.gov.pl

Marta Koprowska-Pietkun,
kom. 797 326 307, e-mail: marta.koprowska-pietkun@kowr.gov.pl

OT KOWR Opole – woj. opolskie

Małgorzata Bialik,
tel. (77) 400 09 79, e-mail: malgorzata.bialik@kowr.gov.pl

Katarzyna Pasternak,
tel. (77) 400 09 08, e-mail: katarzyna.pasternak@kowr.gov.pl

Iwona Skretowicz-Knysz,
e-mail: iwona.skretowicz-knysz@kowr.gov.pl

OT KOWR Poznań – woj. wielkopolskie

Kinga Konicka,
kom. 573 332 462, e-mail: kinga.konicka@kowr.gov.pl

Adrian Ratajczyk,
kom. 608 527 426, e-mail: adrian.ratajczyk@kowr.gov.pl

OT KOWR Pruszcz Gdański – woj. pomorskie

Mateusz Koss,
kom. 692 435 101, e-mail: mateusz.koss@kowr.gov.pl

OT KOWR Rzeszów – woj. podkarpackie

Stanisław Ludwikowski,
kom. 572-660-324, e-mail: stanislaw.ludwikowski@kowr.gov.pl

Agnieszka Kluz-Wanat,
tel. (17) 853 78 37, e-mail: agnieszka.kluz-wanat@kowr.gov.pl

OT KOWR Koszalin / Szczecin – woj. zachodniopomorskie

Sylwia Posadzy,
tel. (91) 814 42 91, kom. 668 182 826, e-mail: sylwia.posadzy@kowr.gov.pl

Damian Maligłówka,
tel. (91) 81-44-284, kom. 603-696-269, e-mail:  damian.maliglowka@kowr.gov.pl

Arkadiusz Ługowski,
tel. (94) 347 31 48, e-mail: arkadiusz.lugowski@kowr.gov.pl

Dorota Nowakowska,
tel. (94) 347 31 37, kom. 601 175 824, e-mail: dorota.nowakowska@kowr.gov.pl

OT KOWR Warszawa – woj. mazowieckie

Tomasz Michałowski,
tel. (22) 531 15 83, kom. 608 363 416, e-mail: tomasz.michalowski@kowr.gov.pl

Małgorzata Karasińska
tel. (22) 531 15 91, e-mail: malgorzata.karasinska@kowr.gov.pl

Radosław Niemirski
tel. (22) 531 25 54, kom. 692 436 164, e-mail: radoslaw.niemirski@kowr.gov.pl

OT KOWR Wrocław- woj. dolnośląskie

Diana Krzymowska,
kom. 797 604 679, e-mail: diana.krzymowska@kowr.gov.pl

 

“Bitwa Regionów” to konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich