OT KOWR Białystok – woj. podlaskie

Joanna Kalinowska,
tel. 728 908 142, e-mail: joanna.kalinowska@kowr.gov.pl

Rafał Mazerski,
tel. (85) 66 43 153, kom. 664 113 313, e-mail: rafal.mazerski@kowr.gov.pl

 

OT KOWR Bydgoszcz- woj. kujawsko-pomorskie

Natalia Gałązka,
kom. 511 120 989, e-mail: natalia.galzka@kowr.gov.pl

Krzysztof Kończalski,
kom. 692 435 189, e-mail: krzysztof.konczalski@kowr.gov.pl

OT KOWR Częstochowa – woj. śląskie

Klaudia Bodanko,
tel. (34) 378 20 36, kom. 784 047 341, e-mail: klaudia.bodanko@kowr.gov.pl

Marcin Kolasa,
tel. (34) 378 20 27, e-mail: marcin.kolasa@kowr.gov.pl

Jarosław Drozd,
tel. (34) 378 20 26, kom. 668 109 526, e-mail: jaroslaw.drozd@kowr.gov.pl

OT KOWR Gorzów Wlkp. – woj. lubuskie

Joanna Wojciechowska-Smółka,
tel. (95) 714 61 21, e-mail: joanna.wojciechowska-smolka@kowr.gov.pl

Justyna Jaszczowska,
tel. (95) 714 61 20 e-mail: justyna.jaszczowska@kowr.gov.pl

OT KOWR Kielce – woj. świętokrzyskie

Magdalena Surmacz,
kom. 604 061 788, e-mail: magdalena.surmacz@kowr.gov.pl

Urszula Luty,
kom. 602492425 e-mail: urszula.luty@kowr.gov.pl

OT KOWR Kraków – woj. małopolskie

Piotr Szopa,
kom. 602 734 005, e-mail: piotr.szopa@kowr.gov.pl

Joanna Aleksander,
kom. 606 838 908, e-mail: joanna.aleksander@kowr.gov.pl

Mikołaj Łopata,
kom. 882 773 798, e-mail: mikolaj.lopata@kowr.gov.pl

OT KOWR Lublin – woj. lubelskie

Anita Łukasiewicz-Borys,
kom. 660 730 891, e-mail: anita.lukasiewicz-borys@kowr.gov.pl

Marta Hempel,
kom. 668-390-685, e-mail: marta.hempel@kowr.gov.pl

OT KOWR Łódź – woj. łódzkie

Marcin Mitręga,
kom. 668 118 603, e-mail: marcin.mitrega@kowr.gov.pl

Karolina Lubińska,
tel. (42) 636-53-26 wew.3, e-mail: karolina.lubinska@kowr.gov.pl

Kamil Graczyk,
kom. 608-704-277, e-mail: kamil.graczyk@kowr.gov.pl

OT KOWR Olsztyn – woj. warmińsko-mazurskie

Cezary Antczak,
tel. 600 248 066, e-mail: cezary.antczak@kowr.gov.pl

Marta Koprowska-Pietkun,
tel. (89) 52-48-951, e-mail: marta.koprowska-pietkun@kowr.gov.pl

OT KOWR Opole – woj. opolskie

Małgorzata Bialik,
tel. (77) 400 09 79, e-mail: malgorzata.bialik@kowr.gov.pl

Katarzyna Pasternak,
tel. (77) 400 09 08, e-mail: katarzyna.pasternak@kowr.gov.pl

Iwona Skretowicz-Knysz,
e-mail: iwona.skretowicz-knysz@kowr.gov.pl

OT KOWR Poznań – woj. wielkopolskie

Magdalena Kantorska,
e-mail: magdalena.kantorska@kowr.gov.pl

Adrian Ratajczyk,
kom. 608 527 426, e-mail: adrian.ratajczyk@kowr.gov.pl

OT KOWR Pruszcz Gdański – woj. pomorskie

Mateusz Koss,
kom. 692 435 101, e-mail: mateusz.koss@kowr.gov.pl

OT KOWR Rzeszów – woj. podkarpackie

Stanisław Ludwikowski,
kom. 572-660-324, e-mail: stanislaw.ludwikowski@kowr.gov.pl

Agnieszka Kluz-Wanat,
tel. (17) 853 78 37, e-mail: agnieszka.kluz-wanat@kowr.gov.pl

OT KOWR Koszalin / Szczecin – woj. zachodniopomorskie

Sylwia Posadzy,
tel. (91) 814 42 91 kom. 668 182 826, e-mail: sylwia.posadzy@kowr.gov.pl

Damian Maligłówka,
tel. (91) 81-44-284 kom. 603-696-269, e-mail:  damian.maliglowka@kowr.gov.pl

Dorota Dąbrowska,
tel. (94) 347 31 13, e-mail: dorota.dabrowska@kowr.gov.pl

Dorota Nowakowska,
tel. (94) 347 31 37 , kom. 601 175 824e-mail: dorota.nowakowska@kowr.gov.pl

OT KOWR Warszawa – woj. mazowieckie

Aneta Orlikowska,
tel. (22) 531 15 47, e-mail: aneta.orlikowska@kowr.gov.pl

OT KOWR Wrocław- woj. dolnośląskie

Diana Krzymowska,
kom. 797 604 679, e-mail: diana.krzymowska@kowr.gov.pl

 

„Bitwa Regionów” to konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich