OT KOWR Białystok – woj. podlaskie

Joanna Kalinowska,
tel. 728 908 142,
e-mail: joanna.kalinowska@kowr.gov.pl

OT KOWR Bydgoszcz- woj. kujawsko-pomorskie

Michał von Ossowski,
tel. 604-972-088,
e-mail: michał.vonossowski@kowr.gov.pl

OT KOWR Częstochowa – woj. śląskie

Robert Łepkowski,
tel. 660 412 651,
e-mail: robert.lepkowski@kowr.gov.pl

OT KOWR Gorzów Wlkp. – woj. lubuskie

Anna Małgorzata Jagła,
tel. 662 167 831,
e-mail: malgorzata.jagla@kowr.gov.pl

OT KOWR Kielce – woj. świętokrzyskie

Magdalena Surmacz,
tel. 604 061 788,
e-mail: magdalena.surmacz@kowr.gov.pl

OT KOWR Kraków – woj. małopolskie

Krzysztof Lewiński,
tel. 882 773 798,
tel. (12) 424 09 51
e-mail: krzysztof.lewinski@kowr.gov.pl

OT KOWR Lublin – woj. lubelskie

Anita Łukasiewicz-Borys,
tel. 660 730 891,
e-mail: anita.lukasiewicz-borys@kowr.gov.pl

OT KOWR Łódź – woj. łódzkie

Marcin Mitręga, tel. 668 118 603, e-mail: marcin.mitrega@kowr.gov.pl

Karolina Lubińska, tel. 608 704 277, e-mail: karolina.lubinska@kowr.gov.pl

OT KOWR Olsztyn – woj. warmińsko-mazurskie

Cezary Antczak,
tel. 600 248 066,
e-mail: cezary.antczak@kowr.gov.pl

OT KOWR Opole – woj. opolskie

Agnieszka Kucharuk,
tel. 668 347 132,
e-mail: agnieszka.kucharuk@kowr.gov.pl

OT KOWR Poznań – woj. wielkopolskie

Magdalena Seidler,
tel. 668 134 533,
e-mail: magdalena.seidler@kowr.gov.pl

OT KOWR Pruszcz Gdański – woj. pomorskie

Mateusz Koss,
tel. 692 435 101,
e-mail: mateusz.koss@kowr.gov.pl

OT KOWR Rzeszów – woj. podkarpackie

Damian Przedzieńkowski,
tel. 694 407 915,
e-mail: damian.przedzienkowski@kowr.gov.pl

OT KOWR Koszalin / Szczecin – woj. zachodniopomorskie

Sylwia Posadzy, tel. 668 182 826, e-mail: sylwia.posadzy@kowr.gov.pl

Michał Mętlewicz, tel. 691 850 022, e-mail: michal.metlewicz@kowr.gov.pl

OT KOWR Warszawa – woj. mazowieckie

Andrzej Kołodziejczyk,
tel. 668 372 547,
e-mail: andrzej.kolodziejczyk@kowr.gov.pl

OT KOWR Wrocław- woj. dolnośląskie

Diana Krzymowska,
tel. 797 604 679,
e-mail: diana.krzymowska@kowr.gov.pl

 

„Bitwa Regionów” to konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich

Zamknij