1. Koło Gospodyń Wiejskich w Klęczanach
  2. Koło Gospodyń Wiejskich w Kamionce
  3. Koło Gospodyń Wiejskich w Stalach „Koniczyna”
  4. Koło Gospodyń Wiejskich w Hucie Komorowskiej „Dworzanki”
  5. Koło Gospodyń Wiejskich w Stańkowej
  6. Koło Gospodyń Wiejskich w Łękach Dukielskich
  7. Koło Gospodyń Wiejskich w Lipniku
  8. Stowarzyszenie Kobiety z Pomysłem z Rzemienia
  9. Koło Gospodyń Wiejskich w Podolszynce Plebańskiej
  10. Koło Gospodyń Wiejskich „Moja Wolica Ługowa” z Wolicy Ługowej

Do finału przechodzi:

Koło Gospodyń Wiejskich w Klęczanach

  1. Koło Gospodyń Wiejskich U TATARA z Siedliszowic
  2. Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelisku
  3. Koło Gospodyń Wiejskich „Warkocz Tarłówny”
  4. Koło Gospodyń Wiejskich w Ochotnicy Górnej
  5. Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Olszówka
  6. Koło Gospodyń Wiejskich Maniowy
  7. Koło Gospodyń Wiejskich w Lubczy
  8. Stowarzyszenie Koło Gospodyń z Białki
  9. Koło Gospodyń Wiejskich Czorsztyn
  10. Koło Gospodyń Wiejskich Gruszki w miejscowości Brzezie

Do finału przechodzi:

Koło Gospodyń Wiejskich Czorsztyn

lubelskie

Województwo Lubelskie

  1. Gminne Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych w Fajsławicach
  2. Koło Gospodyń Wiejskich Łobaczew Mały
  3. Koło Gospodyń Wiejskich Karczmiska
  4. Koło Gospodyń Wiejskich Ruszów
  5. Koło Gospodyń Wiejskich Paszenki
  6. Koło Gospodyń Wiejskich Korolówka Osada
  7. Koło Gospodyń Wiejskich Jabłonna Druga
  8. Koło Gospodyń Wiejskich „Swojaki” Tarzymiechy Trzecie
  9. Koło Gospodyń Wiejskich Sadurki
  10. Koło Gospodyń Wiejskich Modryń Kolonia

Do finału przechodzi:

Koło Gospodyń Wiejskich „Swojaki” Tarzymiechy Trzecie

  1. Koło Gospodyń Wiejskich Jeżewo
    Stowarzyszenie
  2. Koło Gospodyń Wiejskich Jagna Tłuchowo
  3. Koło Gospodyń Wiejskich w Sokołowie
  4. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Olszewki i Lubaszcza – Koło Pan Aktywnych „Olszanki”
  5. Koło Gospodyń Wiejskich Lisewo Kościelne
  6. Koło Gospodyń Wiejskich „Żurawianki” – Brzeźno
  7. Koło Gospodyń Wiejskich Sierakowo
  8. Koło Gospodyń Wiejskich Kosowianki z Mroczy
  9. Koło Gospodyń Wiejskich w Przyrowie
  10. Koło Gospodyń Wiejskich Rzepowo

Koło Gospodyń Wiejskich w Sokołowie

  1. Koło Gospodyń Wiejskich w Osówku
  2. Kółko Rolnicze – Koło Gospodyń Wiejskich w Górkach
  3. Koło Gospodyń Wiejskich w Tychnowach
  4. Kółko Rolnicze – Koło Gospodyń Wiejskich Leszkowy
  5. Kaszubskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Kościerska Chata w Kaliskach Kościerskich
  6. Koło Gospodyń Wiejskich w Wąglikowicach
  7. Koło Gospodyń Wiejskich ,,Kaszubianki” w Przymuszewie
  8. Koło Gospodyń Wiejskich z Objazdy
  9. Kółko Rolnicze – Koło Gospodyń Wiejskich w Małym Klinczu
  10. Koło Gospodyń Wiejskich „Marzebionci’’ w Długim Kierzu
Do finału przechodzi:

Kaszubskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Kościerska Chata
w Kaliskach Kościerskich

  1. Koło Gospodyń Wiejskich w Sulinie
  2. Koło Gospodyń Wiejskich w Tychowie
  3. Koło Gospodyń Wiejskich w Święte
  4. Koło Gospodyń Wiejskich w Mielnie
  5. Koło Gospodyń Wiejskich w Rusinowie
  6. Koło Gospodyń Wiejskich w Nacławiu
  7. Koło Gospodyń Wiejskich ,,Pomorzanki” w Podwilczu
  8. Koło Gospodyń Wiejskich z Konikowa
  9. Koło Gospodyń Wiejskich w Kłaninie „ Ach te baby!”
  10. Koło Gospodyń Wiejskich  w Cieminku
Do finału przechodzi:

Koło Gospodyń Wiejskich w Kłaninie "Ach te baby!"

  1. Koło Gospodyń Wiejskich Barwianki
  2. Koło Gospodyń Wiejskich w Olendach
  3. Koło Gospodyń Wiejskich „Po Sąsiedzku”
  4. Klub Aktywnych Mieszkańców Gminy Michałowo
  5. Koło Gospodyń Wiejskich w Konarzycach
  6. Koło Gospodyń Wiejskich Folwarczanki
  7. Koło Gospodyń Wiejskich w  Rudce
  8. Koło Gospodyń Wiejskich Wisienka
  9. Koło Gospodyń Wiejskich w Bohdanie
  10. Koło Gospodyń Wiejskich Kobietkowo w Rosochatem Kościelnem
Do finału przechodzi:

Koło Gospodyń Wiejskich w Olendach

  1. Koło Gospodyń Wiejskich w Wachowie
  2. Koło Gospodyń Wiejskich w Lasowicach
  3. Koło Gospodyń Wiejskich w Starej Jamce
  4. Koło Gospodyń Wiejskich w Dobrzeniu Wielkim „Dobrzenianki”
  5. Koło Gospodyń Wiejskich Michałów
  6. Koło Gospodyń Wiejskich w Przechodzie
  7. Koło Gospodyń Wiejskich w Przeczowie
  8. Samodzielne Koło Gospodyń Wiejskich w Chróścinie
  9. Koło Gospodyń Wiejskich Krośnica
  10. Koło Gospodyń Wiejskich Wierzbie
Do finału przechodzi:

Koło Gospodyń Wiejskich w Chróścinie

  1. Koło Gospodyń Wiejskich w Łuzkach
  2. Koło Gospodyń Wiejskich „Korniczanki”
  3. Koło Gospodyń Wiejskich w Słupnie „Kobiety Słupna”
  4. Koło Gospodyń Wiejskich w Ostromęczynie Kolonii
  5. Koło Gospodyń Wiejskich w Gąsewie Poduchownym
  6. Koło Gospodyń Wiejskich Adamów „GAJ”
  7. Koło Gospodyń Wiejskich Trębki „Miód Malina”
  8. Koło Gospodyń Wiejskich w Szulborzu Wielkim
  9. KREATYWNI Koło Gospodyń Wiejskich
  10. Koło Gospodyń Wiejskich „Sierakowianki” z Sierakowa
Do finału przechodzi:

Koło Gospodyń Wiejskich w Łuzkach

  1. Koło Gospodyń Wiejskich w Skarżysku Kościelnym
  2. Koło Gospodyń Huta Stara
  3. Koło Gospodyń Wiejskich Herbaciarki
  4. Koło Gospodyń Wiejskich KORYTNICZANKI
  5. Koło Gospodyń Wiejskich w Bębnowie
  6. Koło Gospodyń Wiejskich w Błoniu
  7. Koło Gospodyń Wiejskich Czekaj
  8. Stowarzyszenie Wielu Pokoleń Jesteśmy Solą Tej Ziemi
  9. Koło Gospodyń Wiejskich Topola
  10. Koło Gospodyń Wiejskich w Sadłowicach

Do finału przechodzi:

Koło Gospodyń Wiejskich Topola

  1. Koło Gospodyń Wiejskich Ornontowice
  2. Koło Gospodyń Wiejskich „Czerwona Jarzębina” w Kamesznicy
  3. Koło Gospodyń Wiejskich Szczerbice
  4. Koło Gospodyń Wiejskich Popielów – Radziejów
  5. Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelcu
  6. Koło Gospodyń Wiejskich w Zwierzyńcu Pierwszym
Do finału przechodzi:

Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelcu

wielkopolskie

Województwo Wielkopolskie

  1. Stowarzyszenie Folwarczanie
  2. Koło Gospodyń Wiejskich w Gorzykowie
  3. Koło Gospodyń Wiejskich w Osowcu
  4. Koło Gospodyń Wiejskich Chwałkowo
  5. Trzcielińskie Koło Gospodyń Wiejskich
  6. Koło Gospodyń Wiejskich w Będziechowie
  7. Koło Gospodyń Wiejskich w Kłokoczynie
  8. Koło Gospodyń Wiejskich  w Ponętowie Górnym Drugim
  9. Koło Gospodyń Wiejskich w Modliszewku BABKI
  10. Koło Gospodyń Wiejskich „Wilkowyjki” w Wilkowie
Do finału przechodzi:

Koło Gospodyń Wiejskich w Gorzykowie

  1. Koło Gospodyń Wiejskich Grzmiąca
  2. Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Cyrusowej Kolonii
  3. Koło Gospodyń Wiejskich w Ślądkowicach
  4. Koło Gospodyń Wiejskich z Regnowa
  5. Koło Gospodyń Wiejskich Brójce
  6. Stowarzyszenie Kobiet Kietlina
  7. Koło Gospodyń Wiejskich Kobiele Wielkie
  8. Koło Gospodyń Wiejskich w Treście „Swojskie Babki”
  9. Koło Gospodyń Wiejskich w Stoku
  10. Koło Gospodyń Wiejskich w Kraśnicy

Koło Gospodyń Wiejskich „Swojskie Babki”

  1. Koło Gospodyń Wiejskich w Janczewie
  2. Koło Gospodyń Wiejskich Górecko
  3. Koło Gospodyń Wiejskich Kamień Mały
  4. Koło Gospodyń Wiejskich „Kłodawianki”
  5. Koło Gospodyń Wiejskich w Santocku
  6. Koło Gospodyń Wiejskich w Baczynie
  7. Koło Gospodyń Wiejskich w Borowie Wielkim
  8. Koło Gospodyń Wiejskich w Młynkowie „Młynkowianki”
  9. Koło Gospodyń Wiejskich „Muszkowianki”
  10. Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Gołębnik”

Do finału przechodzi:

Koło Gospodyń Wiejskich w Janczewie

  1. Koło Gospodyń Wiejskich w Żugienie-Wyrębiska „Razem”
  2. Koło Gospodyń Wiejskich w Sampławie
  3. Koło Gospodyń Wiejskich w Rozogach
  4. Koło Gospodyń Wiejskich w Cimochach „CIMOSZANKI”
  5. Koło Gospodyń Wiejskich w Wierzbinach
  6. Koło Gospodyń Wiejskich „Luba” w Lubajnach
  7. Koło Gospodyń Wiejskich w Rentynach
  8. Koło Gospodyń Wiejskich w Okartowie
  9. Koło Gospodyń Wiejskich w Pietrzwałdzie
  10. Koło Gospodyń Wiejskich Mierki

Koło Gospodyń Wiejskich "Luba" w Lubajnach

  1. Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Zarębie
  2. Koło Gospodyń Wiejskich „Podgórzanki” w Podgórkach
  3. Koło Gospodyń Wiejskich w Grębocicach
  4. Koło Gospodyń Wiejskich „Cudne Wianki” w Spalonej
  5. Koło Gospodyń Wiejskich „Kumy” w Krosnowicach
  6. Koło Gospodyń Wiejskich Wilków
  7. Koło Gospodyń Wiejskich Morwa Biała
  8. Koło Gospodyń Wiejskich w Wambierzycach
  9. Koło Gospodyń Wiejskich Sławnikowice
  10. Koło Gospodyń Wiejskich „Nowowianki”
Do finału przechodzi:

Koło Gospodyń Wiejskich Wilków

Zamknij