Spośród 618 zespołów biorących udział w tegorocznej Bitwie Regionów wyłoniliśmy 16 zwycięzców eliminacji regionalnych. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami i opisami potraw zwycięskich drużyn.

 

województwo dolnośląskie

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Kłobuczynie – Żeberka po polkowicku z mamałygą na mocianinie

II miejsce – Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne „DAMY RADĘ” – Karkówka duszona ze świeżym ogórkiem

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Nowym Waliszowie – Kindziuk (naczynka)

 

województwo kujawsko-pomorskie

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich  „Różanka” Kaniewo  – Udo gęsie sadowników podawane z prażuchą po kaniewsku

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Sierakowie – Sarna na leśnym runie z kaszą pęczak i musem z buraka

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Wiele – Zupa grzybowa z rybą

 

województwo lubelskie

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Wereszczynianki” z Wereszczyna  – Udziec jagnięcy w ziołach z hałajdą i karmelizowanymi owocami       

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich  „Tatarczanki” w Salominie – Tradycyjna Gęś Sołtysa w otoczeniu fajerczaków salomińskich i kotletów Tatarczanek     

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Łopianki” – Sałacianka po Łopieński

 

województwo lubuskie

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich ,,Muszkowianki” – Królik w śmietanie z zestawem kasz

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich ,,Rudniczanie 18″ – Gołąbki w liściach winogron

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Kiełczu ,,Kiełczanie” – Pieróg ruski pieczony

 

województwo łódzkie

I miejsce – Koło Gospodyń w Pieczyskach – Kiszka Wieruszowska             

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Antoninie – Zupa chrzanowa na wędzonych żeberkach  

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich DĘBOWIANKI – Porka z ciućkami

 

województwo małopolskie

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Krajanki” w Gnojniku – Galicyjskie gołąbki z suską sechlońską

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Rdzawce – SODRA – wielkanocna zupa chrzanowa          

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Małem Cichem – Sfijołka jagnięco z omletem z pokrzywy

 

województwo mazowieckie

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Korniczanki” – Kiełbasa z wątrobą

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Pupkowiźnie – Rejbok  

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Żebry-Wierzchlas – Pieczona pierś gęsia w sosie kurkowym

 

województwo opolskie

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Hajdukach Nyskich – Zapiekane hajduckie gołąbki z nadzieniem z surowych ziemniaków oraz kaszą gryczaną okraszone sosem grzybowym

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Kowalach „Babeczki z rodzynkami” – Galantyna z kurczaka

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Strojcu – Polewka

 

województwo podkarpackie     

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Kobylnicy Ruskiej – Pieróg gryczany z maczką z gęsi

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Ale babki” w Stubnie – Karp po starzawsku           

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Brzozaki” w Brzózie Królewskiej  – Pieróg jaglany brzózański

 

województwo podlaskie             

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Rudzie – Rolada z dzikiej kaczki 

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Szeroka Struga” Łapy Pluśniaki – Pierogi z gęsiną

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Radziłowie – Biebrzański faszerowany szczupak

 

województwo pomorskie

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Tychnowach – Zupa klopsowa z koperkiem na słodko-kwaśno”

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Sierakowicach ,,Sercem Podszyte” – Trus w malënach (czyli królik w truskawkach)

III miejsce – Kółko Rolnicze – Koło Gospodyń Wiejskich w Kożyczkowie „Kożyczkowianki” – Rosół z drobnych ryb czyli goła zupa

 

województwo śląskie

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Zwierzyńcu Pierwszym – Zwierzyniecka dziczyzna z niespodzianką w uroczym towarzystwie kluseczek

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich Czerwona Jarzębina – Snyćle

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich Klub Kreatywnych Kobiet w Rybnej – Pieczonki z grillowanym pstrągiem

 

województwo świętokrzyskie  

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Kukułki” Rzeczyca Mokra – Młody kurczak w otulinie słoniny na zasmażanej kapuście z pomidorami i kluchami siwuchami”  

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Osinianki” w Osinach – Pieczone pierogi z zakwaszanymi ziemniakami i lebiodą

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Bębnowie – Karczek z jelenia w deptoku podany z dziadem z boru”

 

województwo warmińsko-mazurskie

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Durągu – Dzyndzałki z wędzoną sielawa i kaszą w świętojańskim wianku z sezonowych ziół w dwóch sosach            

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Sedrankach  – Babie uszy             

III miejsce – „Przyjaciele Zimnej Wody”  – Gulasz z sarny marynowany w czerwonym winie z nutą rozmarynu i gorzkiej czekolady

 

województwo wielkopolskie

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Będziechowie – Schab z kością nadziewany dziczyzną z sosem borowikowym i zasmażaną kapustą i szagówkami           

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich Lipiny – Pyry z gzikiem       

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich Rusko – Pierś z kaczki z karmelizowanymi jabłkami i sałatką z kaszy jaglanej

 

województwo zachodniopomorskie

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Kowańczu „Sikoreczki” – Topinambur na boczku

II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Chmielnie – Dębowe woreczki  

III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Przećmianki” w Przećminie – Tatar ze śledzia z zapiekaną bagietką z masłem ziołowym